SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna. - Noworoczne postanowienia 2020 - SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.
Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Konsultacje psychologiczne, Warsztaty tematyczne, Sesje rodzinne, Krótkoterminowa terapia par, Psychoterapia uzależnień, Psychoterapia współuzależnień, DDA
SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.

Noworoczne postanowienia 2020

W ramach noworocznych postanowień zapraszam na konsultacje indywidualne w ramach gabinetu psychologicznego. Mówi się, że każdy czas jest dobry na zmiany, ale bywa, że początek roku może być najlepszym bo bardziej mobilizuje. Coś o tym wiem, sama podejmowałam różne działania właśnie z początkiem roku, które potem owocowały przez kolejne miesiące.

Może to właśnie najlepszy czas dla siebie, aby rozwinąć skrzydła?

Jeśli tak zapraszam do kontaktu:

gabinetsymetria.pl

gabinet.symetria@gmail.com

601 573 417 – jeśli nie odbiorę za pierwszym razem, to zawsze oddzwaniam.

Termin pierwszego spotkania ustalimy telefonicznie.