SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna. - Gabinet Psychologiczny SYMETRIA - SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.
Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Konsultacje psychologiczne, Warsztaty tematyczne, Sesje rodzinne, Krótkoterminowa terapia par, Psychoterapia uzależnień, Psychoterapia współuzależnień, DDA
SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.SYMETRIA PRYWATNY GABINET PSYCHOLOGICZNY - Terapia grupowa i indywidualna.

Gabinet Psychologiczny SYMETRIA

mgr Kamila Czajkowska – Psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień nr 1441

Oferuje profesjonalną pomoc:
Jeśli borykasz się z problemem nadużywania alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych, żyjesz w związku z osobą uzależnioną, martwisz się o kogoś bliskiego albo masz inne trudności - stres, problemy w relacjach, trudną sytuację życiową, kryzys, bądź chcesz postawić na swój rozwój osobisty to jest to miejsce dla Ciebie!
Zapraszam do gabinetu, gdzie w przyjemnej atmosferze możemy porozmawiać, ustalić tematy do pracy, pochylić się nad problemami i trudnościami, a następnie dobierzemy odpowiednie techniki terapeutyczne oraz ustalimy czas naszej współpracy.

Proponuję:
- Konsultacje psychologiczne
- Psychoterapię indywidualną
- Psychoterapię grupową
- Warsztaty tematyczne
- Sesje rodzinne, krótkoterminowa terapia par

Zadzwoń i umów się na spotkanie :
Kamila Czajkowska 601 573 417

Napisz: gabinet.symetria@gmail.com
Poczytaj: Facebook.com : https://www.facebook.com/gabinetsymetria/?ref=aymt_homepage_panel